top of page
  • Jony

TOMORROW X TOGETHER World Tour

Big Hit Music v pondělí oznámili, že Tomorrow X Together (TXT) zahájí své třetí mezinárodní turné s názvem „Act: Promise“, které začne v květnu."Název tohoto turné, 'Act: Promise', nese poselství 'Slibujeme zítřek, který spolu uvidíme, a skok do budoucnosti naděje'," uvedla agentura v tiskové zprávě.


Turné zahájí třídenní koncert v Soulu od 3. do 5. května, přičemž všechny živé performance budou vysílány také online. Další podrobnosti o itineráři turné brzy odhalí jejich společnost.


 

Kromě oznámení turné TXT vydají své šesté EP, „minisode 3: Tomorrow“, 1. dubna, což bude zároveň předvedeno v Seoulu v ten samý den. Upoutávka na album byla vydána minulý týden a během 24 hodin rychle nasbírala 4 miliony zhlédnutí.

 

Předchozí album TXT „The Name Chapter: Freefall“ bylo jejich třetí studiové album a debutovalo na 3. místě v žebříčku Billboard 200. Album dosáhlo pozoruhodného úspěchu, během prvního týdne vydání se prodalo přes 2,25 milionu kusů.

 

Jak se šíří zprávy o světovém turné TXT, fanoušci se vydali na sociální sítě, aby vyjádřili své nadšení a očekávání. Od sdílení odpočítávání po spekulace o setlistech a scénických designech, fandom TXT bzučí očekáváním nadcházejícího turné.0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page