top of page
  • Obrázek autora김린

Recenze: Nastražte uši, NCT DREAM přichází!

Pokud jste zaznamenali, že byli K-pop fanoušci v posledních dnech napjatí a nemohli jste přijít na to proč, jsem tu pro to, abych vám to přiblížila.Není to tak dávno, co bylo oznámeno, že koncem listopadu/začátkem prosince vyjde očekávaná novinka - NCT DREAM THE MOVIE: In A DREAM. O co vlastně šlo?


Jedná se o film týkající se koncertu sedmi členů k-pop skupiny NCT Dream. Bylo tak k nahlédnutí několik záběrů z koncertu, který probíhal na Olympijském stadionu, největším stadionu v Jižní Koreji, také záběry ze zákulisí, představení členů a dalších plánů do budoucna.


A nyní k mému zážitku a názoru.

Na film jsem měla možnost mrknout i přesto, že jsem nebyla fanouškem NCT a byla jsem z toho upřímně trochu nervózní. Nejen že neznám členy, ale ani jejich písničky. I tak jsem se nakonec rozhodla jít.


Určitě nelituji a doporučuji i pro nefanoušky. Ve filmu jsme totiž seznámeni se všemi členy NCT Dream a nechybělo ani představení daného člena ostatními, což působilo opravdu příjemně a přátelsky. Zároveň musím uznat že zvolené záběry z koncertu, který mimochodem byl jejich prvním, kde vystupovali ve všech 7 členech, byly opravdu kvalitní a jen z toho záznamu hýřila energie. Bonusem jsou záběry ze zákulisí, u kterých se člověk i zasmál. Délka filmu byla dvě hodiny, které utekly mrknutím oka.


Film v kině bylo možné vidět 30.11. a také 3.12. a to díky spolupráci CKP (instagram: @ckppraha) a Aerofilms (ig: @aerofilms_cz). Myslím si, že vidět K-pop takto v kině byl opravdu skvělý zážitek, který se sice nevyrovnal pravém koncertu, ale zažila jsem si novou atmosféru, kterou asi jen tak znova nezažiji.V překladu se občas našly zajímavé perly (odložím si tu třeba svítící tyčinku = lighstick), ale nebyla to žádná tragédie.No, a na závěr bych už jen ráda dodala to, že mají NCT Dream po tomto zážitku o (ne)jednoho fanouška navíc!


0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Hozzászólások


bottom of page