top of page
  • Obrázek autora김린

Love and Leashes - úvod do začátků v BDSM

Český název: Láska a pouta

Rok vydání: 2022

Doba trvání: 117 minut

Věková hranice: 15+

Obsazení: Joon-young Lee (jako Jung Ji Hoo) , Seohyun (jako Jung Ji Woo)

K dispozici jsou na Netflixu české titulky


Zábavný film zaměření na BDSM tématiku. Lehká verze 50 odstínů šedi v korejském podání.


ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERYO čem film je?

Ji Hoo přijde do nové práce. Od začátku si všímá, jaké má Ji Woo postavení ve společnosti, jak k ní přistupuje šéf a team. Ji Hoo je na vyšší pozici a šéf k němu i jako k muži přistupuje lépe a ohleduplněji.

Ji Woo však omylem zjistí, jakou má Ji Hoo úchylku - zálibu v BDSM. V tu chvíli se Ji Hoo začne bát, jak Ji Woo k této informaci přistoupí a zda si ji nechá pro sebe, nebo si bude muset hledat nové místo. Ji Woo však k této informaci přistoupí jinak, než si Ji Hoo představuje.


Společně se pak vydávají na cestu BDSM partnerů a časem přejdou i v běžný vztah, i když je to velice obtížné, kvůli negativní zkušenosti, kterou si z minulého vztahu Ji Hoo nese.Toto zpracování mě opravdu překvapilo a musím ho pochválit. Abych byla upřímná, překvapilo mě, že se Korejci vůbec do takového tématu pustili.

Ve filmu nás seznámí s tím, jak vlastně BDSM funguje a co to vůbec je. Je to hezky a polopaticky vysvětleno, ať už co se týká vztahu, tak i osob samotných.


Ji Hoo mi přišel jako veliký uplakánek, až to bylo ze začátku trochu otravné (jasným příkladem bylo, jak brečel na parkovišti po firemní večeři), nicméně časem jsem si k němu našla cestu. Postupně vlastně vysvětlil, proč má BDSM rád a co se mu v minulosti ve vztahu stalo.


Ji Woo byla už od začátku někým shazována, a tak si to nakonec mohla užít na Ji Hoovi. Povahově úplně netuším, kam ji zařadit, protože kromě neustálého zmiňování o tom, jak se tváří, jsme se nějak nemohli moc co dozvědět.


Další z kratších jednohubek, asi tak na jeden večer, nicméně jsem si tuto jednohubku opravdu užila.

U věty, „Děkuji za nové botky, mám na vás šlápnout?“ jsem málem umřela smíchy.

Pozitiva:

+ hezky vysvětlená definice BDSM

+ příjemné prostředí


Negativa:

- kostrbatý konec

- nedostatečné vyobrazení povah postav (kromě jejich BDSM zájmu)


Odkaz na ukázku:

https://www.youtube.com/watch?v=UEW3JpGCa5Q Odkaz na seriál na Netflixu:Přeji příjemné sledování!0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page